Nábor nováčků - A.S. Ghost Czech Force

Title
Přejít na obsah
Přejít na náborový formulář

Nábor nových kadetů

Přijímáme kluky i holky z okolí Ústí nad Labem. Věková hranice je 15 let. Zájemci o vstup do ASGCF, kterým nebylo 18 let, musí před vstupem přinést podepsanou žádost od svých zákonných zástupců podle stanov spolku. Jsme dobrá a přátelská parta a jsme pro každou srandu. Nemusíte se bát nějakých složitých fyzických testů, nebo něčeho podobného. Každý bude zařazen do skupiny, která nejvíce vyhovuje jeho možnostem a schopnostem.
U nás se naučíte všem možným dovednostem, které spousta lidí již nezná, či zapomněla. Nebudete napodobovat žádnou skutečnou jednotku, ale budete tvořit tu svou. Každý kdo přijde a bude se chtít podílet na různých aktivitách, kterými obohatí nejen sebe a svého ducha, ale i druhé, je u nás vítán.
Co Vás tedy čeká??

Určitě mnozí z Vás zatoužili stát se jednou hrdiny ze svých oblíbených filmů. Držet v ruce zbraň, chránit mír, svůj život i životy ostatních. To se může nyní stát realitou. Nedostanete do ruky skutečnou zbraň, nýbrž tu na BB střely. Jsou si tak podobné, jako ty reálné, že rozdíl skoro nepoznáte. V našem týmu a organizaci se naučíte, jak správně zacházet nejen se střelnou zbraní, ale také s nožem či sekerou. Naučíte se, jak přežít v přírodě, jak najít cestu z hlubokého lesa, či jak zachránit v případě ohrožení lidský život. Nebudeme po sobě jen bezhlavě střílet, ale budeme se podílet na ochraně státu, majetku druhých nebo přírody, jak nám to nakazuje naše vlastenecká povinnost.
V prvních dnech si vás otestujeme, v čem vynikáte. Nebojte se, nebudeme dávat těžké zkoušky. Po absolvování krátké přípravy budete skládat zkoušku vytrvalosti a zdatnost na funkci, o kterou se ucházíte. Pokud v této zkoušce neuspějete, budete mít možnost na opravu. Pokud se stane, že i přesto  se něco nepovede, zařadíme Vás do funkce „střelec“ a po měsíci dostanete možnost se znovu ukázat. V naší organizaci každý člen bude hodnostně dle hodností našeho spolku. Vaše hodnost se ale může samozřejmě změnit.

Jsou tu některé požadavky na výstroj, které do budoucna budeme vyžadovat.

Primární požadavky:

   1. Maskáče, nejlépe vzor 95, který budeme později vyžadovat.   
   2. Funkční airsoftovou zbraň. ( do začátku pujčíme )
   3. Smysl pro férovou hru a ochotu účastnit se tréninků a akcí.  
   4. Naplno se věnovat své funkci.
   5. Naprostou toleranci a poslušnost k vedení týmu.  
   6. Ochota naučit se nové věci.   
   7. Aktivně se podílet na akcích směřovaných k naplňování hlavního účelu spolku
   8. Věk min. 15 let (na výjimku lze přijmou člena mladšího 15 pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce a podepsaným čestným prohlášením, který bude mít platnost pouze 1 rok a musí se obnovova


Tak pokud se nebojíte výzvy, chcete si něco dokázat, v dolní části této stránky klikněte na tlačítko, vyplňte náš dotazník nebo si jej vytiskněte, vyplňte a odešlete na adresu velitele a pak už zbývá jen čekat na našeho náborového specialistu, který se Vám brzy ozve.

Těšíme se na Vás.


Přejít na náborový formulář
Spolek A.S. Ghost Czech Force
IČO: 04900847
Email: asgcf@asgcf.cz – předseda spolku
Marxova 178/18, 400 01 Ústí nad Labem - Předlice
Číslo účtu 2701008856 / 2010
Mobile phone jednatel : +420 777929875
www.asgcf.cz
Sledujte nás na sítích

Návrat na obsah