Služby - A.S. Ghost Czech Force

Title
Přejít na obsah
Doprovodné programy a teambuildingi
Vítejte ve světě nevšedních zážitků pro zaměstnance, účastníky kulturních, společenských a sportovních akcí! Chystáte se uspořádat akci, která zanechá nezapomenutelné dojmy a posílí týmový duch? Naše nabídka je přesně to, co hledáte!

Pokud toužíte po adrenalinovém dni nebo víkendu plném vzrušujících aktivit, máme pro vás ten správný recept. Představte si, jak účastníci absolvují vojenskou překážkovou dráhu, kde se s každým krokem posouvají mimo svou komfortní zónu. Zlepšujte komunikaci a spolupráci během střelby na cíl, kde každý získá možnost prokázat svou přesnost a koncentraci. Kompletní tělesný dril pak posílí nejen tělo, ale i mentální odolnost týmu.

Odpovídáte ano? Pak neváhejte a dejte svým hostům šanci zažít něco opravdu výjimečného. Naše akce jsou přizpůsobeny vašim potřebám a mohou být skvělým doprovodným programem pro jakoukoli událost. Přineste do firemního prostředí vzrušení, soutěživost a nové výzvy.

Pro organizátory kulturních, společenských nebo sportovních akcí máme připravenou skvělou nabídku! Jsme profesionální vojenský spolek zaměřený na pohybové aktivity ve vojenském stylu, včetně hledání min, adrenalinové vojenské překážkové dráhy, a střelby na cíl. Naši instruktoři zajistí bezpečné prostředí a zábavný zážitek pro všechny. K tomu dodáme i výstrojní součástky, jako jsou vesty, které si účastníci mohou vyzkoušet a ponořit se tak do autentické atmosféry vojenského prostředí.

Nenechte si ujít příležitost zpestřit svou akci o unikátní vojenské aktivity, které osloví široké spektrum účastníků. Prožijte společně s námi chvíle plné vzrušení, soutěživosti a týmového ducha. Kontaktujte nás a společně vytvoříme nezapomenutelný program pro vaši kulturní, společenskou nebo sportovní událost!
Certifikáty
Katrgorie
Tento produkt není k dispozici.
0 Kč
Přidat
Okamžitá dostupnost
4000 Kč
Přidat
Tento produkt není k dispozici.
0 Kč
Přidat
Tento produkt není k dispozici.
0 Kč
Přidat
Zážitkový medik
Tento produkt není k dispozici.
0 Kč
Přidat
Líbí se Vám tyto produkty ??
Zatím nejsou žádné recenze.
0
0
0
0
0
Zadejte své hodnocení:
Spolek A.S. Ghost Czech Force
IČO: 04900847
Email: asgcf@asgcf.cz – předseda spolku
Marxova 178/18, 400 01 Ústí nad Labem - Předlice
Číslo účtu 2701008856 / 2010
Mobile phone jednatel : +420 777929875
www.asgcf.cz
Sledujte nás na sítích

Návrat na obsah